LEKInfo24

  • LekInfo24.pl

    LekInfo24.pl

Jestem wydawcą i współautorem serwisu informacji o lekach dla lekarzy i pacjentów.  

www.lekinfo24.pl

Serwis zawiera informacje o wszystkich lekach na receptę (refundowanych i nierefundowanych) oraz najważniejszych lekach OTC w zakresie dawek, opakowań, pełnej informacji refundacyjnej i cen leków, informacji o lekach (skład, wskazania, dawkowanie, przeciwwskazania, działania niepożądane) - serwis zawiera praktyczne opisy leków zgodne z ChPL. Weryfikujemy obecność leków na rynku. Zaletami serwisu są jego dokładność i aktualność i oparta na naszym doświadczeniu, przyjaność redakcji serwisu, oraz jego intuicyjna nawigacja. Zostało to docenione przez szeroki krąg lekarzy, fachowych pracowników ochrony zdrowia i pacjentów korzystających z serwisu. Aktualnie serwis LekInfo24.pl ma ponad 1 mln. wyświetleń miesięcznie. 

Serwis LekInfo24 stwarza następujące możliwości:

  • Uzyskanie zwięzłej, praktycznej i wyczerpującej informacji o lekach na receptę refundowanych i nierefundowanych oraz bez recepty, zgodnej z wymogami Prawa Farmaceutycznego, aktami prawnymi Ministerstwa Zdrowia, Urzędu Rejestracji Leków, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych oraz z Charakterystykami Produktów Leczniczych. Prowadzimy efektywną weryfikację aktualnej obecności leków na rynku.
  • Znalezienie bezpośredniego zamiennika leku w celu dobrania terapii optymalnej cenowo oraz przeglądu wszystkich preparatów jednej substancji czynnej podawanych tą samą drogą podania. 
  • Sprawdzenie czy dany lek zawiera substancję pomocniczą, na którą pacjent jest uczulony lub jej nietoleruje.

Serwis LekInfo24 zawiera następujące indeksy leków wraz z indeksami terapeutycznymi:

  • indeks leków, które mogą być przepisane przez pielęgniarkę lub położną;
  • wykaz bezpłatnych leków dla seniorów 65+;
  • wykaz bezpłatnych leków dla dzieci do 18 lat;
  • Wykaz bezpłatnych leków dla kobiet w ciąży;

Każdy indeks zawiera listę produktów leczniczych według nazw handlowych oraz indeksy terapeutyczne według grup leków oraz jest na bieżąco aktualizowany według aktualnych obwieszczeń Ministerstwa Zdrowia.

Baza informacji o lekach LEKInfo24 jest licencjonowana do  placówek medycznych do wystawiania recept w systemiach obsługi pacjenów przychodni.

Script logo